CBRE

Tlačiť

Vitajte na našom realitnom portáli

Naši konzultanti v oblasti komerčných nehnuteľností ponúkajú služby profersionálych poradcov. Spolupracujeme s nájomcami, investormi, vlastníkmi a developermi kancelárskych, priemyselných, logistických, obchodných a hotelových priestorov. Naším cieľom je maximálne zvýšiť hodnotu realitných priestorov našich klientov.


Integrovaná sieť 300 priamo vlastnených kancelárií vo vyše 50 krajinách, vrátane Slovenska v Bratislave a Košiciach, ponúka strategické poradenstvo pri predaji nehnuteľností a ich prenájme, zastupovanie nájomcov, korporátne služby, ohodnocovanie a oceňovanie, prieskum a poradenstvo, projektový manažment a property manažment. 

Od svojho pôsobenia na slovenskom trhu (od roku 2005), sa spoločnosť CBRE stala jednou z najvýznamnejších spoločností v oblasti realitného poradenstva na Slovensku.

Náš rýchly rast je výsledkom cenných skúseností na trhu a medzinárodných kontaktov, ktoré nám pomáhajú orientovať a vzdelávať sa v medzinárodnej ekonomike.

Sme si vedomí, že cielené a úspešné riešenia lokálnych záležitostí sú kľúčovými faktormi pre pozitívne finančné výsledky spoločnosti.

 

 

Top ponuka obchodných objektov na prenájom

tea1367225627.jpg
Plocha: Kontaktujte nás