CBRE

Tlačiť

Kancelárske priestory: výhľad na rok 2012

(Zdroj: InStore, 9.3.2012)
Podľa spoločnosti CBRE je v súčasnosti aktivita v oblasti ich výstavby aj naďalej dosť viditeľná, a to aj napriek tomu, že celkový vývoj sa v porovnaní s predchádzajúcimi silnými rokmi oslabil.
Tlačiť

Tento rok má pribudnúť skoro 73-tisíc kancelárskych štvorcov

(Zdroj: www.stavebne-forum.sk, 17.2.2012)
Druhý tematický blok minulotýždňovej tlačovej konferencie realitno-poradenskej spoločnosti CBRE, ktorú usporiadala vo svojom sídle – administratívnej budove Park One, patril práve kancelárskemu trhu.
Tlačiť

V Bratislave je 0,5 milióna m2 nezrekonštruovaných kancelárií

(Zdroj: TASR, 9.2.2012)
V Bratislave sa nachádza zhruba 500.000 štvorcových metrov (m2) nezrekonštruovaných kancelárií, ktoré nezodpovedajú súčasným štandardom A ani B. Na dnešnej tlačovej konferencii poradenskej spoločnosti CBRE to povedal Oliver Galata z oddelenia kancelárskych priestorov.
Tlačiť

Realitný trh kríza vyčistila

(Zdroj: TRENDreality.sk, 9.2.2012)
Realitný biznis, s výnimkou obchodných priestorov, sa už v minulom roku otriasol z krízy. Ak sa nezopakuje, mal by podľa poradenskej spoločnosti CBRE tento rok rásť. Vo všetkých segmentoch sa podľa výkonného riaditeľa spoločnosti Tomáša Hegedüša trh vyčistil a zostali na ňom veľkí a silní hráči.
Tlačiť

Zmena v CBRE

(Zdroj: hnonline.sk, 2.2.2012)
Slovenská pobočka realitno-poradenskej spoločnosti CBRE bude mať od 1. februára 2012 nového riaditeľa.
Tlačiť

Bratislavské kancelárie ťahá IT sektor

(Zdroj: reality.etrend.sk, 25.7.2011)
V 2. kvartáli 2011 bolo najväčšou akvizíciou sťahovanie Amazonu do Park One. Bratislava Research forum (BRF), zložené z poradenských spoločností Cushman & Wakefield, CB Richard Ellis a Colliers International, prinieslo údaje o bratislavskom trhu kancelárskych priestorov za druhý kvartál 2011.