CBRE

Tlačiť

Kancelárie začínajú byť in

(Zdroj: TREND Extra reality 16/09/2010, autor: Martin Labanc, Ľuboš Mistrík)
Po čiernom roku dopyt po administratíve rastie. Kancelársky trh vlani mierne stagnoval. V poslednom kvartáli roku 2008 dopyt po kancelárskych priestoroch atakoval hranicu 70-tisíc štvorcových metrov, ale v ponuke bolo len okolo 17-tisíc m2.
Tlačiť

Niektoré väčšie projekty už štartujú

(Zdroj: Hospodárske noviny: 13.09.2010, autor: run)
Záujem o výstavbu skladových a industriálnych priestorov sa presúva aj na východ Slovenska.
Bratislava
- Po ročných investičných suchotách sa s miernym oživením ekonomiky v polovici tohto roka niektorým developerom konečne podarilo získať financovanie.
Tlačiť

Pre firmy je ešte stále vhodný čas zmeniť svoje sídlo

(Zdroj: Hospodárske noviny: 13.09.2010, autor Táňa Rundesová)
Rozhovor - Joerg Kreindl, riaditeľ CB Richard Ellis na Slovensku, aj o obmedzenom množstve kvalitných budov u nás pre HN
Tlačiť

Výhodný nájom? Výber sa zužuje

(Zdroj: Hospodárske noviny: 13.09.2010, autor Táňa Rundesová)
Moderné kancelárie sú v Bratislave za 9 - 14,50 eura, v Košiciach za 9 - 12 eur za m2. Kto sa chcel tento rok dostať výhodne k lepším komerčným priestorom, mal veľa možností.
Tie sa však pomaly, ale isto, vyčerpávajú.
Tlačiť

CB RICHARD ELLIS SLOVENSKO OSLAVUJE 5. VÝROČIE


Bratislava, 19. augusta 2010 - Medzinárodná realitno-poradenská spoločnosť CB Richard Ellis (CBRE) oslavuje piate výročie svojho pôsobenia na Slovensku. Svoje aktivity tu začala rozvíjať v roku 2005 a v súčasnosti poskytuje klientom služby v oblasti investičného poradenstva, prieskumu trhu, oceňovania nehnuteľností, poradenstva v segmente kancelárskych priestorov, priemyslu a retailu.
Tlačiť

Trh s kanceláriami sa prebúdza

(Zdroj: reality.etrend.sk: 31.08.2010 )
V Bratislave sa záujem o prenájom priblížil k úrovni spred troch rokov. Zaspatý trh s komerčnými nehnuteľnosťami začína ožívať aj na Slovensku. Dokazujú to najnovšie údaje realitno-poradenskej spoločnosti CB Richard Ellis o záujme firiem prenajať si kancelárske priestory v Bratislave.